tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Kolorowe naklejki na ścianę są super – niedrogie, szybkie w montażu i szalenie widowiskowe dzięki efektowi trójwymiarowości. To niezastąpione rozwiązanie, gdy chcesz zrobić wielkie wrażenie małym kosztem lub nie masz dużo miejsca na ustawianie skomplikowanych konstrukcji z mebli i akcesoriów. Zwłaszcza, że są takie motywy i rozwiązania, które zawsze świetnie wyglądają i w każdym mieszkaniu dadzą niesamowity efekt!

Okno na świat

Kto nie chciałby otworzyć na swojej ścianie w salonie portalu do innego, magicznego świata? Z okrągłą kolorową naklejką codziennie sięgniesz – a przynajmniej wyjrzysz – na piękną plażę, tajemnicze zamglone krainy czy pomiędzy górskie szczyty.

Kwiaty, które nigdy nie przekwitną

Twoje mieszkanie może wyglądać kwitnąco cały rok! Naklejki na ścianę i meble z motywami roślinnymi tworzą wyjątkowe wdzięczne iluzje optyczne, „wyrastając” z załamań ściany, nad łóżkiem czy wokół ramy okiennej. Łącząc różne wzory, wyczarujesz całą oryginalną kwiatową kompozycję. Takie świeże wnętrze na pewno zrobi naprawdę niezapomniane wrażenie!

Kropki na ścianie w nieco innej aranżacji

Czarno-białe lub kolorowe kropeczki na ścianie powoli stają się tak popularne, że aż pospolite. Ale jeśli podobają Ci się gustowne, geometryczne rzuciki, jest sposób, by je modnie ulepszyć. Zamiast prostych kropek, na ścianie naklej drobne kwiaty, motyle, okrągłe planety lub abstrakcyjne desenie. Polecamy ten pomysł zwłaszcza do pokoju dziecka!

Smakowita kuchnia

Nic tak nie dodaje apetytu, jak widok soczystych owoców! I nic dziwnego, że tak pyszny efekt dają dedykowane do kuchni i jadalni kolorowe naklejki w formie truskawek, porzeczek i innych smakołyków. A jeśli chcesz połączyć ładne z praktycznym, wykorzystaj naklejki do kuchni do oznaczenia właściwych przegródek w kuchennych meblach: szafki z przyprawami gwiaździstym anyżem, szuflady na warzywa smakowitym awokado, a okolic kosza na owoce olbrzymim jabłkiem.

Industrialne dodatki – efekt cegły i mchu na ścianę

Nie każdy może pozwolić sobie na modną ścianę z surowej cegły, a fototapeta lub tapeta imitująca ją to dobre rozwiązanie, gdy masz do zagospodarowania dużą powierzchnię ściany. Ale gdy nie chcesz wprowadzać globalnych zmian, a zależy Ci na dodaniu wnętrzu industrialnego szyku, kolorowe naklejki ze wzorem cegły lub naturalnego mchu będą w sam raz!

Nietypowa galeria

Galeria obrazów w ramce bez wbijania gwoździ i męczącego dopasowywania każdego obrazka z osobna? Tak! Wybierz tylko interesujący Cię styl i kup gotową naklejkę w kształcie idealnie skomponowanych pod względem układu i wzorów obrazków. A jeśli chcesz swoją galerię spersonalizować, nic trudnego – układ części naklejki możesz dowolnie zmieniać, a całość łączyć z innymi dekoracjami na ścianę.

Zwierzątka nawet dla alergika

W towarzystwie takich zwierząt każde mieszkanie nabierze życia. Wypróbuj zwłaszcza oryginalne łączenie wzorów. Naklejki z kotami najnaturalniej będą wyglądać, gdy wokół stołu nakleisz nie jednego, ale całe bawiące się stado. A długa szyja żyrafy może stworzyć wyjątkowe wrażenie, jeśli umieścisz ją nie tylko na ścianie, ale wyciągniesz także na fragment sufitu.

Praktyczne dekoracje dla dzieci

Oczywiście nie zapominamy też o najbardziej lubianym zastosowaniu dla kolorowych wzorów: jako naklejki na ścianę i meble dla dzieci! Pokój naszej pociechy nie musi być zagracony masą modnych baloników, proporczyków, namiotów… Wszystkie te dekoracje możemy zastąpić starannie wykonanymi naklejkami z efektem 3D. Łóżeczko oplecione nalepką z pastelowych chorągiewek będzie równie śliczne, a o ile łatwiejsze w utrzymaniu i bezpieczniejsze, niż w przypadku zastosowania prawdziwej girlandy.

Odśwież swoje wnętrze - wypróbuj naklejki z artykułu

Następny artykuł: