tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Dzień powrotu do szkoły zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto pomyśleć o miejscu do nauki dla naszej pociechy. Na naszym blogu pisaliśmy już, jak powinno być urządzone takie domowe biuro, trzeba jednak pamiętać, że wnętrze powinno być nie tylko funkcjonalne, lecz również piękne! Prezentujemy przegląd dekoracji, które ozdobią pokój ucznia, ale równocześnie będą przydatne podczas nauki.

naklejki na ścianę dla dziecka cyfry
naklejki na ścianę dla dziecka cyfry

Kolorowe cyferki

Naklejka ścienna nr: 90649

zobacz

Każdy maluch rozpoczyna swoją edukacyjną przygodę od nauki literek i cyferek. Ta podstawowa i niezbędna umiejętność nie jest wcale tak łatwa do opanowania! Aby pomóc w tym dziecku warto w jego pokoju wykorzystać naklejki - można je nakleić nie tylko na ścianę, ale również na meble. NIe będą inwazyjne i w przyszłości łatwe do usunięcia, a na pewno usprawnią zapamiętanie wszystkich cyfr!

obraz do pokoju dziecka mapa świata
obraz do pokoju dziecka mapa świata

Dziecięcy świat

Obraz na płótnie nr: 94791

zobacz

Świat jest naprawdę ogromny - jak zapamiętać nazwy państw, rzek, górskich szczytów? A do tego wiedzieć, gdzie znajduje się dana strefa klimatyczna i jakie żyją tam zwierzęta? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wystarczy odpowiednia dekoracja - mapa korkowa lub obraz z mapą świata nad biurkiem, a do pokoju starszych dzieci lub nastolatków polecamy duży, pięcioczęściowy parawan. Można nim oddzielić część sypialną od kącika do nauki, dzięki czemu zarówno sen, jak i praca będą efektywniejsze.

Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach jest ogromnie ważna, a już w szczególności języka angielskiego, bo pozwala porozumiewać się z ludźmi z każdego zakątka Ziemi. Nowe przyjaźnie, podróże, a w przyszłości także praca będą wymagać jak najlepszej jego znajomości. Aby móc dobrze się komunikować, należy opanować naprawdę wiele słów! Fototapeta ze zwierzątkami i ich nazwami w języku angielskim pomoże w pierwszych krokach zdobywania nowych kompetencji. A przy okazji można też poszerzyć swoją wiedzę z biologii :)

motywacyjny obraz nowoczesny z napisem
motywacyjny obraz nowoczesny z napisem

Think outside the box

Obraz na płótnie nr: 55230

zobacz
obraz pozytywny z napisem młodzieżowy

Styl plakatu: Wake up and smile II

Obraz na płótnie nr: 96964

zobacz
motywacyjny obraz z napisem przesłaniem

Styl plakatu: Good Day II

Obraz na płótnie nr: 96958

zobacz

Dzieciom i młodzieży często trudno zmobilizować się do nauki. Plakaty z motywacyjnymi napisami powieszone na ścianie będą dawać energię do działania! Co wybierasz - kreatywność ze szkolną kratą i kleksem czy czarno-białe wychodzenie poza stereotypy i pozytywne podejście do życia?

Pokój dziecka

Najlepsze dekoracje do pokoju dziecka

Poprzedni artykuł: