tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Gruntowne metamorfozy domów i mieszkań przeprowadzamy rzadko - wymagają sporo czasu i pieniędzy. Możemy jednak łatwo odmienić swoje wnętrze za pomocą dodatków. Dzisiaj postanowiliśmy pokazać Ci, że ten sam obraz może wyglądać świetnie we wnętrzach o różnym stylu i różnym przeznaczeniu. Jeden element możesz więc wykorzystywać w różnych konfiguracjach i uzyskiwać ciekawy efekt. Mamy nadzieję, że nasze aranżacje Cię zainspirują!

Jeden obraz - różne style

Styl skandynawski wdarł się do naszych wnętrz, a jego popularność ciągle nie słabnie. Charakteryzuje się wszechobecną bielą, szarością oraz stosowaniem naturalnych materiałów, takich jak len czy drewno. A gdyby tak spróbować przełamać tę monotonię? Nasz obraz zwraca na siebie uwagę, ale nie zaburza harmonii wnętrza. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu naturalności właściwej temu stylowi, możesz wybrać wersję na korku, do której dodatkowo możesz coś przypiąć!

Styl industrialny to surowość, metal i beton, ale nasz wzór doskonale się w nim odnajduje! Dzięki aranżacji bez ramy oraz prostemu kształtowi złożony z trzech części obraz doskonale wygląda na gładkiej lub betonowej ścianie. Polecamy także wersję na szkle akrylowym, która dzięki połyskowi nadaje pomieszczeniu jeszcze nowocześniejszego charakteru i pasuje do tej surowej prostoty.

Czyż ten wzór obrazu nie jest idealny do wnętrza w stylu kolonialnym? Podstawą tego stylu są ciężkie, drewniane meble. Ciemne drewno doskonale komponuje się z mapą świata, która dodatkowo podkreśla jego egzotyczne pochodzenie.

Całkowicie beżowe wnętrze dzięki obrazowi zyskało więcej kolorytu i życia. Tło obrazu koresponduje z odcieniem ścian, tak, że kształt mapy zdaje się z nich wyłaniać. Zobacz, jak trójdzielność obrazu pasuje do budowy kanapy i wprowadza symetrię, która jest założeniem klasycznego stylu. Ponadczasowość tego wnętrza powoduje, że nigdy nie wyjdzie z mody, a nowoczesna forma dodatków, np. obrazu czy lamp, pokazuje, że właściciel tego salonu jest zorientowany w trendach wnętrzarskich.

W sypialni, w biurze i w pokoju młodzieżowym

Chcesz mieć świat u stóp? Powieś go w swojej sypialni :) Obraz pięknie będzie się prezentował nad łóżkiem, szczególnie takim z wysokim zagłówkiem. Duża ilość tkanin oraz ciepłe barwy wprowadzają w tym wnętrzu przytulność, która jest istotna w sypialni. Przy tak barwnym obrazie można mieć tylko kolorowe sny!

Mapa w pokoju dziecka lub nastolatka to doskonały pomysł ze względu na jej wielofunkcyjność. Kolory pobudzą kreatywność, a zarys kontynentów wspomoże naukę geografii! Dla swojej pociechy wybierz mapę na korku, do której łatwo i wygodnie przypnie swoje szkolne notatki!

Nasz obraz w takim nowoczesnym biurze to klasa sama w sobie. Świetnie kontrastuje z biało-czarnym zamysłem wnętrza, dzięki czemu obraz oraz żółte krzesło stają się akcentami przyciągającymi uwagę i przełamującymi nudę.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Ci do gustu. Jeśli szukasz więcej pomysłów na aranżację z mapą w roli głównej, skorzystaj z porad naszych dekoratorów wnętrz.

Wybierz mapę świata do swojego wnętrza

Poprzedni artykuł: