tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

8 marca to wyjątkowa data w kalendarzu - już od ponad 100 lat w tym dniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet! Z tej okazji cały zespół bimago składa wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia!

Kobiety zawsze zajmowały szczególne miejsce w świecie artystów - często były inspiracją natchnieniem i pełniły rolę muz. Również w bimago motyw kobiecy jest jednym z naszych ulubionych, bo odzwierciedla piękno, wrażliwość i delikatność. Z okazji Dnia Kobiet prezentujemy wnętrzarskie inspiracje, w których to kobiety odgrywają główną rolę!

Kobiety i przyroda to naprawdę zgrany duet. Powrót do natury w aranżacji wnętrz to tegoroczny trend, w który wpisuje się nasz wyjątkowy trzyczęściowy obraz, wprowadzający w klimat romantycznych ballad i postaci leśnych nimf. Jego tajemniczy i uduchowiony charakter doskonale uzupełni białe, proste wnętrze z dużą ilością roślinności.

Audrey Hepburn to ikona stylu, która wpisała się w historię mody i kina. Czarno-biały, szykowny portret gwiazdy Hollywood na szkle akrylowym stanowi esencję szyku i elegancji, która idealnie dopełni wnętrze w stylu glamour. To ścienna ozdoba wręcz stworzona do kobiecego buduaru, w którym odbywają się upiększające zabiegi. Nutka starodawnego Hollywood sprawi, że mieszkanka takiej sypialni z pewnością poczuje się jak gwiazda!

Podglądanie kobiety przy porannej toalecie może nie jest wyrazem dyskrecji, ale malarz odnalazł w tej intymnej chwili prawdziwe piękno, które postanowił uwiecznić na swoim obrazie. Reprodukcje obrazów znakomitych artystów są świetnym sposobem na dekorację klasycznych wnętrz. Studium kobiecego ciała w pastelowych barwach to zachwyt nad jego delikatnością i doskonałością.

Wielka sztuka może wkroczyć do wnętrza także w unowocześnionej formie. Czy mamy tutaj fanów książki Dana Browna Kod Leonarda da Vinci? Tajemniczy uśmiech Mony Lisy intryguje od wieków! Artyści bimago wykorzystali ten rozpoznawalny motyw do stworzenia całkowicie nowej propozycji - fototapety z postacią Mony Lisy oraz zapiskami, które być może mogłyby pomóc odkryć jej odwieczny sekret!

Dla wielbicieli stylu vintage oraz oryginalnych dekoracji przygotowaliśmy parawan, którego nie znajdziesz nigdzie indziej! Stylowy zwierzyniec i przegląd mody sprzed wieków w formie szkiców? To dodatek, który powinien znaleźć się w garderobie każdej fashionistki zafascynowanej historią mody i czerpiącej z niej inspirację do własnych stylizacji! Parawan może też pełnić funkcję przebieralni lub wydzielić garderobę w sypialni, jeśli nie masz miejsca na osobne pomieszczenie. Więcej o tym, jak wykorzystać parawany, przeczytasz w naszym artykule.

Siłę i niezależność kobiecości prezentuje nasz plakat Kobieta wyzwolona i wcale nie jest to motyw tylko przeznaczony dla pań. Plakat na metalu z pewnością równie dobrze będzie się prezentować w monochromatycznym, męskim biurze, stanowiąc kolorowy, kontrastowy punkt w aranżacji. Wszak każdy z nas powinien pozostawać sobą niezależnie od sytuacji!

Postaw na kobiecy motyw w aranżącji wnętrz

Następny artykuł: