tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Pokój dziecka lub nastolatka powinien być dopasowany do jego wieku, odzwierciedlać jego osobowość i zainteresowania, a zarazem być na tyle ponadczasowy, by aranżacja sprawdziła się przez kilka lat. Masz pod dachem mniejszego lub większego fana futbolu? My wiemy, jak powinno wyglądać jego piłkarskie królestwo!

pokój dla fana piłki nożnej aranżacje dekoracje pomysł
fototapeta stadion boisko piłka nożna mecz

Stadion narodowy

Fototapeta nr: 61137

zobacz

Zielona murawa stadionu

Fototapeta ze stadionem pozwoli w domu poczuć gorącą atmosferę podczas meczu na trybunach! Wiwatujący tłum, światła, ogrom architektury - to naprawdę robi wrażenie. Taki stadion na ścianie z pewnością podsyci ducha każdego kibica. Warto też zwrócić uwagę na motyw murawy, który dzięki zielonemu kolorowi nie tylko wprowadzi do pokoju energetyczny element, ale będzie spełniać także funkcję praktyczną i prozdrowotną - pozwoli odprężyć oczy podczas nauki.

pokój dla fana piłki nożnej aranżacje dekoracje pomysł
naklejka ścienna piłka nożna

Sport: piłka nożna

Naklejka ścienna nr: 90939

zobacz

Piłka w grze

Nie ma pokoju prawdziwego fana piłki nożnej bez... piłki. To bardzo wdzięczny motyw, który w łatwy sposób wprowadzić do wnętrza. Naklejki sprawdzą się nie tylko na ścianach, ale mogą również ozdobić meble lub drzwi do królestwa futbolu. GOOOOOOOL - to słowo, które uszczęśliwi każdego kibica. Wpadająca do siatki piłka wprost nad łóżkiem każdego wprawi w dobry nastrój przed snem.

Spełnieniem marzeń będzie puf imitujący piłkę, w którym będzie można się rozsiąść podczas meczowego maratonu. Teraz wystarczy już tylko duży ekran, koszulka ulubionej drużyny i oczywiście przekąski, by doskonale się bawić!

pokój dla fana piłki nożnej aranżacje dekoracje pomysł
piłka nożna futbol street art mural kolor

Kolorowy sport

Fototapeta nr: 97960

zobacz
pokój dla fana piłki nożnej aranżacje dekoracje pomysł
piłka nożna futbol street art mural kolor

Street football

Fototapeta nr: 90359

zobacz

Mały i duży fan

Fanem piłki nożnej można zostać niezależnie od wieku - piłkarska aranżacja pokoju będzie odpowiednia zarówno dla dziecka, jak i nastolatka. Nasza wyobraźnia podpowiada nam w bimago nietypowe rozwiązania. Fototapeta naśladująca barwny mural będzie perfekcyjnym rozwiązaniem do młodzieżowego wnętrza. Połączenie koloru, street artu i piłki nożnej to bardzo niebanalne zestawienie, którym absolutnie nie da się znudzić.

Dla maluchów proponujemy natomiast ścienną kreskówkową wersję rozgrywki na boisku. To będzie świetna dekoracja dla małego piłkarza, który rozpoczyna swoją przygodę z tym sportem. Z pewnością pomoże jeszcze bardziej rozbudzić miłość do piłki i aktywnego trybu życia.

pokój dla fana piłki nożnej aranżacje dekoracje pomysł
fototapeta dla dziecka piłka nożna mecz boisko

Boisko

Fototapeta nr: 61189

zobacz

W pokoju kibica nie może zabraknąć również uzupełniających całą aranżację dodatków. Plakat lub podobizna z piłkarskim idolem jest wręcz punktem obowiązkowym. A może gadżety ulubionego klubu - szalik, koszulka, herb? Prawdziwym rarytasem będzie jednak galeria autografów oprawiona w antyramę, o której marzy każdy miłośnik piłkarstwa.

Pokój dziecka

Dekoracje do pokoju fana futbolu

Następny artykuł: